Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоолександрівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04343139) був реорганізований і увійшов до складу Гродівської громади

Історія села Новоолександрівка

Село Новоолександрівка, засноване в ________ році, розташоване в південно-східній частині Покровського району Донецької області. Разом із селами Баранівка, Воздвиженка, Тимофіївка складає Новоолександрівсько сільську раду, межує з Костянтинівським та Ясинуватським районами.

Загальна кількість населення Новоолександрівської сільської ради становить 716 чоловік. Загальна площа землі складає 6904 га.

На території села Новоолександрівка збережена соціальна структура, а саме:

Новоолександрівський навчально-виховний комплекс, до якого входить школа, де навчається 75 учнів і дитячий садок, у якому виховуються близько 20 малят.

Новоолександрівська амбулаторія і ФАП села Воздвиженка обслуговують близько 500 чоловік населення.

Працює сільський клуб. Молодь бере участь в районних конкурсах,займаючи призові місця. Бібліотека при клубі влаштовує виставки до пам’ятних дат і професійних свят.

У Новоолександрівці знаходиться поштове відділення, відділення Укртелекому.

На території сільради з 2006 року діє церква: щонеділі та в дні церковних свят проводяться богослужіння.

Голова Новоолександрівської сільради Омельницький В.В. (працює на цій посаді з 1996 року) разом з громадою займається благоустроєм села. За останні роки тут обладнали спортивно-ігровий майданчик для дітей, освітили центральну вулицю, провели інтернет.

На території сільради знаходяться шість фермерських господарств, які обробляють 860 га землі. До 100 чол. Займаються особистим селянським господарством. Також працюють два сільгосппідприємства: Шевченківське відділення «Бета Агро-Інвест», яке знаходиться в с. Воздвиженка й обробляє посівну площу 1670 га, - керівник Алексеєв М.Є. – і ТОВ «Агрофірма « Новоолексадрівська» з посівною площею близько 1200 га – директор Куліш В.І. 30 чоловік цього підприємства займаються вирощуванням зернових і технічних культур, відгодівлею свиней. Завдяки керівнику це підприємство є базовим, допомагає матеріально та технічно школі, дитсадку, клубу, церкві.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування